Яндекс.Метрика
Блог >>

29.09.17 Книжковий огляд

Новинки книжкового ринку

 Художня книга

Тернопільське видавництво «Навчальна книга» під назвою «Чейзіана» розпочинає впуск книг Джеймса Чейза. Ціни цього видавництва дещо високі, але зате ви зможете читати книги Чейза українською і переклад, я надіюсь, вам теж сподобається. Серію  «Чейзіана» розпочато детективом «Покладіть її серед лілій». Про що цей роман – дізнаєтесь, коли почнете його читати. Можу тільки сказати, що стрілянини з револьверів та пістолетів і історій кохання у книзі не бракує.

На черзі ще принаймні вісім книг з серії «Чейзіана». Отже вибір за вами

А у київському видавництві «Брайт Стар Паблішінг» вийшла ювілейна (двадцята!) книжка з серії «Теплі історії…» під назвою «Теплі родинні історії. Збірка оповідань» (42 оповідання, якщо не помиляюсь). Подумати тільки: наче б то недавно вийшла перша книжка з цієї серії («Теплі історії до кави» Надійки Гербіш), аж ось і двадцята! Продуктивно працює видавництво. Більшість книжок з цієї серії – це збірки оповідань молодих талантів. Призначені вони передусім зрілим дівчатам і молодим жінкам. Хоч їх читають і немолоді жінки, і чоловіки – молоді і не зовсім. Щось таки в цих оповіданнях є… Почитайте, та й самі переконаєтесь.

Ще одна книжка з видавництва «Брайт Стар Паблішінг» – роман «Вибір  без вибору або історія про те, у чому я ніколи не сумнівалася» Ірини Тетери. Авторка розповідає правдиву історію львів’янки Мар’яни Калабай, яка маючи двох дітей завагітніла втретє. І тут – страшний діагноз – лейкемія. Попри категоричну заборону лікарів, Мар’яна наважується народити третю дитину. Жертовність відважної львів’янки перетворилася у справжню перемогу: вона не тільки народила здорову донечку, а й визоровіла сама. Але… Щоб взнати, що було потім, треба прочитати книжку до кінця.

 

 

 

 

 

Яндекс.Метрика