Яндекс.Метрика

Про наш інтернет-магазин

Наш інтернет-магазин пропонує різноманітну літературу за низькими цінами

Інтернет-магазин «Західкнига» (www.zahidknyha.com.ua)

 

Інтернет-магазин «Західкнига» («www.zahidknyha.com.ua «) створений в 2015 році на базі сайту http://www.zahidknyga.com.ua, який існує вже десяток років. Наш Інтернет-магазин торгує книжками більш як 300 видавництв України. Хоч у ньому є представлені всі книжкові жанри, все-таки основна тема – шкільні підручники і посібники. Вони представлені видавництвами Києва («Освіта», «Генеза», «Грамота», «», ), Тернополя («Підручники і посібники», «Навчальна книга — Богдан», «Мандрівець», «Астон»), Харкова («Ранок», «Весна», «Торсинг»), Кам’янця-Подільського («Абетка», «Аксіома») та багатьох інших.

 

Ми плануємо заповнити наш інтернет-магазин перш за все книжками для 1 класу, далі для 4 і 7 класу, а далі – і всіх інших класів. Після того, як магазин буде заповнений шкільними книжками, ми плануємо наповнити книжками для дітей і юнацтва, а пізніше і для дорослих.

 

Інтернет-магазин «Західкнига» («www.zahidknyha.com.ua «) пропонує свої послуги перш за все українській діаспорі. Про це говорить і сама назва: «Західкнига».  Нашим гаслом є: «Українці всіх країн – об’єднуйтесь!» Своїм завданням ми бачимо допомогти українцям зберегти свою рідну українську мову, у вивченні історії України, сприяти їхнім дітям в отриманні всесторонньої  освіти і розширенню світогляду з метою добитись якомога більших успіхів у житті за кордоном.

 

Для того, щоб здешевити наші послуги, ми передбачили систему знижок, яка залежить від суми закупки:

від 250 грн. – знижка 5%, від 500 грн. – знижка 10%, від 1 000 грн. – знижка 15%, від 10 000 грн. – знижка 20%. Таким чином, обєднуючись і гуртом закуповуючи на більшу суму, ви отримуєте більшу знижку, і книжки виходять дешевші.

 

Разом з навчальними книжками ми пропонуємо також книжки для дітей та юнацтва видавництв «Країна мрій», «Видавництво Старого Лева», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Махаон-Україна», «Ранок», «Українська Літературна Агенція», «Промінь», «Септіма», «Зірка», «Пегас» та десятків інших. Це дуже різні книжки: картонки для найменших, розмальовки для дещо більших, казочки і збірки казок, книжки підготовки до школи для дошкільнят і розвиваючу літературу для школярів, пригодницькі романи для юнацтва.

 

Для дорослих у нас є художні книги, перш за все історичні і патріотичні. Також є словники, розмовники, самовчителі іноземних мов (багато з них крім книжок укомплектовані з дисками для полегшення вивчення мов). Багато інформації можна почерпнути з довідників, путівників, географічних карт і атласів та іншої науково-популярної літератури. Тут ви знайдете також і книги з медицини, кулінарії. Це книги таких видавництв як «Клуб сімейного дозвілля», «Джура», «АССА», «Арій», «БАО», «Глорія», «Дух і літера», «Знання», «Картографія», «Києво-Могилянська академія», «Либідь», «Методика» і ін.

 

 

 

Тож дорогі українці запрошуємо вас у наш Інтернет-магазин «Західкнига» («www.zahidknyha.com.ua «). Пишіть нам на

email: zahidknyga@yandex.ua. Ми чекаємо на вас. Згадаймо старий український лозунг «Свій до свого по своє!» Разом ми сила світового масштабу!

 

Наш офіс в Івано-Франківську

Магазин «Дім книги», вул. Тичини 61, телефон (0342) 71-34-72

 

Яндекс.Метрика