Яндекс.Метрика
видавництво Свічадо >>

Готові на все. Жінки Нового Завіту

39 грн.

Готові на все.

Жінки Нового Завіту

Роберт Стренд

Автор подає історії двадцяти двох жінок, про яких згадує Новий Завіт. Про себе ці жінки розповідають самі. Їхній досвід – добрий чи поганий, спрямований на творіння чи на руйнування – хай скерує кожного читача на добру дорогу, – дорогу до Неба.
Теща Петра, Марія Магдалина, самарянка, Іродіяда, її дочка Саломія, убога вдова, Мати Господа, Дорка, Прискилла…
Деякі жінки збудували своє життя на солідному фундаменті. Інші обрали те, що минуще, і втратили свій шанс на спасіння. Однак кожна з них залишила після себе якийсь слід – приклад для наслідування або ж пересторогу.

Уривок тексту

Пророчиця Анна Готова на все, щоб побачити Спасителя У певному сенсі Анна була першою християнською місіонеркою. Її ім’я означає «прихильність» або «ласка». Цим філистимлянським іменем Вергілій назвав сестру Дідони, цариці Картагена. Єврейський відповідник цього імени – Ханна. Ми небагато знаємо про цю чудову жінку. Вона була донькою Фануїла, ім’я якого означає «обличчя Бога», з чого можна зробити висновок, що він також був побожною людиною. Нам невідоме ім’я її чоловіка, знаємо лише, що він помер молодим. Родина Анни походила з покоління Асера, одного з так званих загублених племен Ізраїля. Уся її біографія, яку написав наш дорогий лікар, міститься у трьох коротких стихах. Лк. 2, 36–38
Яндекс.Метрика