Яндекс.Метрика
Блог >>
Книжковий огляд 20.10.17

Книжковий огляд 20.10.17

Про видавництво «Навчальна книга Богдан» з Тернополя

Видавництво «Навчальна книга Богдан» існує вже майже два десятка років. Розпочало воно свою діяльність з випуску літератури для школи. За 20 років у багато разів збільшився асортимент книг і розширилась напрямки видавничої діяльності. Це книжки для дошкільнят, підручники, посібники таблиці і комплекти наочності для початкової і середньої школи, література з виховної роботи, ДПА і ЗНО, посібники для ВНЗ, довідники, словники та розмовники, книги з медицини, музичні видання, дитяча, художня та інша література  (всього понад 5 000 назв).

Художня література має розділи: фантастика і фентезі, детективи, бойовики і трилери, класична література, народознавство, поезія і сучасна література.

Розділ фантастики і фентезі має серії «Маєстат слова», «Горизонти фантастики», «Українська фантастика», «Українська містика», «Чумацький шлях», «П’ятикнижжя Лемове», «Лемові леми», «GRAND-майстер», «Світ засвіття».

Найбільш повні серії «Маєстат слова» і «Горизонти фантастики». Тут є такі відомі автори як Адамс Д., Бредбері Р., Лем С., Сігал Е., Фіцджеральд С., Желязни Р., Сімак К., Сіммонс д., Стругацькі А. і Б.

Останні книги з фантастики, які вийшли у видавництві «Навчальна книга» це «Всяке тіло – трава» Кліффорда Сімака, «Козирі долі» та «Двори хаосу» Роджена Желязни.

Яндекс.Метрика