Яндекс.Метрика
Блог >>

Книжковий огляд

28.09.17

Книжковий огляд

Наш блог бере на себе сміливість (і хтозна чи посильну задачу) висвітлювати новинки книжкового ринку (а також розповідати про книги минулих років, що заслуговують на увагу), щоб допомогти тим, хто любить друковану книгу, розібратись в тому морі, а навіть не морі, а океані книжок, які щодня наводнюють полиці книжкових магазинів. Звичайно, це будуть не всі книги, далеко не всі, а тільки ті, які найбільше приглянулися блогеру.

Щодня, хотілося б показати Новинки книжкового ринку, серед них художню,  дитячу і  навчальну книгу. Хоч, можливо, будуть і інші градації.    

Новинки книжкового ринку

Пізнавальна книга

У видавництві «Брайт Букс» вийшов роман-триллер Сергія Лойка «РЕЙС». Це книга про всім відомий збитий над Донбасом «Боїнг» рейсу МН17 і загибель всіх пасажирів і екіпажу. В «Боїнгу» летіла дружина і доньки героя роману, який взявся самостійно розслідувати цю трагедію.

Автор – відомий американський журналіст, який побував чи не у всіх гарячих точках плети останніх двох десятиліть. Він відомий багатьом романом «Аеропорт» про героїчну оборону донецького аеропорту кіборгами. Цей роман був виданий в 2015 році.

Книга продається у двох варіантах – українською і російською мовами. Вона недешева (144 грн.), але й досить об’ємна (432 с). Зміст книги не залишить байдужим кожного, хто візьметься за читання цієї книги.

Книги минулих років

Пізнавальна книга

Книгу «21-го Века Самурай. Секреты, открывающие путь к успеху и исполнению желаний» написав Сеймур Ріфкінд. Президент і директор фірми Affymetrix Сазан Сиджу сказала про неї «Ця книга стимулює роботу думок. Я думаю, вона допоможе багатьом людям знайти самурая всередині себе». Книга буде цікава перш за все шанувальникам східної філософії і східних єдиноборств.

Ще на одну книжку я натрапив зовсім випадково. Це «Харизма» Ніколаса Енкельманна. Книга не нова, але досить цікава. В популярній формі розповідається про особистісні якості людини.

Ще одна цікава книжка – «Ключ к действию. Достижение успехов в работе и в личной жизни» Хуліо Мелара. Автор розділив свою розповідь на 100 статей – на кожній сторінці коротенька але конкретна розповідь. Наприклад: «Вера», «Время», «Позитивное отношение» і т.д. Книжка багато чого навчить того, хто захоче навчитися.

Яндекс.Метрика