Яндекс.Метрика
Видавництво КСД >>

Мізері

84 грн.

Мізері

Стівен Кінг

Найбільш реалістичний і саме тому найбільш моторошний роман Стівена Кінга!

У переліку найкращих творів Кінга в жанрі горору чільне місце посідає психологічний трилер «Мізері», що став четвертим у списку бестселерів 1987 року, відзначений премією Брема Стокера та з успіхом екранізований 1990 року режисером Робом Райнером. Кожна сторінка цієї книги по вінця сповнена відчаю і змусить ваше серце несамовито калататися в грудях від хвилювання та страху!

У житті успішного письменника Пола Шелдона була лише одна жінка, яку він щиро ненавидів, — героїня його мелодраматично-пригодницьких романів Мізері Честейн. «Убивши» нарешті Мізері й добряче відсвяткувавши початок нового етапу творчості, письменник на глухій дорозі потрапляє в автокатастрофу. Опритомнівши в будинку колишньої медсестри Енні Вілкс, своєї «найпалкішої шанувальниці», схибленої маніячки-вбивці, Пол Шелдон зрозуміє, що таке справжня ненависть, біль і жах і яку ціну має сплатити автор за своє творіння.

«Кінг у своєму найкращому прояві — блискучий оповідач. Йому вдається створювати цілі світи, побудовані на протистоянні правди й неправди, добра і зла. Він пише про знайомі всім сімейні проблеми, про страх перед незвіданим і про прагнення знайти споріднену душу. Коли на нас раз у раз звалюються новини про різні страхітливі події — страти, епідемію лихоманки Ебола, злочини серійних убивць, авіакатастрофи, стрілянину по мирних мешканцях божевільними поліцейськими, масові вбивства, залякування людей через електронні засоби зв’язку, — його моторошні книжки очищують душу і навіть допомагають віднайти якесь відчуття порядку…» Джейн Чіабаттарі, ВВС

Яндекс.Метрика