Яндекс.Метрика
видавництво Літопис >>
Освіта проти таланту

Освіта проти таланту

130 грн.

Освіта проти таланту.

Сила творчості.  

Кен Робінсон

У Ваших руках – друга книжка відомого експерта з освіти Кена Робінсона, яка вийшла українською мовою. На її сторінках автор легендарного бестселера «Школа майбутнього», учасник конференції TED, чий виступ зібрав понад 50 мільйонів переглядів, розповідає про творчість та її значення у нашому житті.

 

Робінсон захопливо й доступно описує, як інтелект і креативність працюють на біологічному рівні, й аргументує, чому творчість треба повернути не лише до шкільних класів, а й до організацій. У цій книжці безліч цікавих розповідей про те, як відомі компанії на зразок анімаційної корпорації Pixar досягнули успіху, наповнивши повсякденну діяльність творчістю. А ще приклади з історії, оповіді з життя знаменитостей, які реалізували себе всупереч обставинам, і практичні рецепти, як змінити шкільну систему, компанію чи навіть особисте життя, додавши до них дрібку творчості.

 

«Освіта проти таланту» призначена не лише освітянам, а й широкому колу читачів, у тому числі керівникам компаній, політикам, батькам, які прагнуть змінити власне життя – а може, й цілий світ.

ЗМІСТ

Олексій Молчановський. Передмова до українського видання

Подяки

Про автора

Передмова до третього видання

 

  1. Освіта проти таланту
  2. Напередодні революції
  3. Проблема з освітою
  4. Академічна ілюзія
  5. Як пізнати свій розум
  6. Як буцти творчим
  7. Більше уваги почуттям
  8. Ви не самі
  9. Як стати творчим лідером
  10. Як навчитися бути творчим

Епілог

 

Примітки

Список літератури

Іменний покажчик

ПРО АВТОРА

Сер Кен Робінсон, автор книжок «Школа майбутнього», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – всевітньо відомий іноватор у сфері освіти. Робінзон працював з урядами європейських та азійських країн, міжнародними інституціями, національними освітніми системами й провіними неурядовими й культурними організаціями. Він дванадцять років викладав педагогіку в британському Університеті Ворвіка, а тепер є почесним професором цього закладу. Його славетний виступ 2006 року на престижній конференції TED має найбільшу кількість переглядів за всю історію цієї організації – його переглянули понад 70 мільйонів людей у 150 країнах.

Народився у Великобританії, мешкає у Лос-Анжелесі, Каліфорнія (США).

Яндекс.Метрика