Яндекс.Метрика
Видавництво Брайт Букс >>
РЕЙС

РЕЙС

РЕЙС 

Сергій Лойко

В основу Романа-триллера відомого письменника, автора світового бестсселлера «Ааропорт», покладені реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в «Боїнгу», збитому над Донбасом.

 

Альохін, який був опером, свого часу викрав общак бандитів і затаївся в Лос-Анжелесі на своїй яхті. Він не цікавився політикою, нічого не знав про війну в Україні, поки сам не став її жертвою. Під час свого приватного розслідування Сергій опиняється в самому пеклі війни на сході України серед «ополченців» і російських солдатів, що підступно вторглися в суверенну державу.

 

Слідами втікача йдуть бандити, чекісти, добровольці й маніяк – серійний убивця. Альбіну треба вижити за всяку ціну щоби довідатися, хто й чому вбив його родину. Він не чекатиме закінчення міжнародного розслідування та трибуналу. Утікач сам тепер і слідчий, і прокурор, і адвокат, і суддя, і кат. І він не завагається, коли знайде злочинців і доведе для себе їхню провину…

 

Захопливий сюжет не відпускає уваги читача до останньої сторінки.

ЗМІСТ

 

Пролог. Зізнання Кошового

Біла мітка бульдога Альохіна

Замовлення книжника

Азимут Хорунжого

Scotch ® Stretchable tape

Бункер

Болівар

«Ел джі»

Одкровення

«Камандарія»

The bitch

Компот

Гітлер

Троянди

Рядовий політрук

Руський мір

Тетянка

Ку-клус-клан

Геттісберг

«Героям слава!»

Лігво звіра

Шарм

Погоня

Барвила

Swap

Табакерка

Епілог. 20 грудня

 

Примітки

Про автора

 

ПРО АВТОРА

 

Сергій Лойко – кореспондент і фотограф Los Angeles Times, який спеціалізується на війнах і збройних конфліктах. Висвітлював військові дії в Нагірному Каратаху, Румунії, Таджикистані, Чечні, Грузії, Афганістані, Іраку. У 2004 році написав документальну книгу «Шок і трепет. Війна в Іраку».

 

Українську революцію й подальшу війну Сергій описував практично без перерви з першого дня – з 13 листопада 2013 року по лютий 2015-го. У 2015 році за роботу на війні в Україні Сергій Лойко був удостоєний однієї з найвищих нагород в американській журналістиці – Overseas Press Club Bob Considine award «За хоробрість, достовірність, оригінальність, глибину та виразність описаного». У цьому ж роціСергій отримав престижну Los Angeles Times editorial award «За найкращі репортажі 2014 року».

 

Сергій був єдиним іноземним кореспондентом, який побував у Донецькому аеропорту в жовтні 2014 року й провів там чотири повних дні з кіборгами.

 

ВІДГУКИ

 

Роман Сергія Лойка «Рейс» – це і класичний бойовик, і кримінальна драма, і хвацько закручений політичний трилер, і репортерське розслідування, що втягує у свій вир злодіїв і чекістів, маніяків і президентів, Москву і Пафос, Лос-Анжелес і Донбас. Але справжньою пружиною оповіді й маркою якості, що вирізняє цей роман, є людський біль автора-журналіста, який хоче докопатися до правди про загибель рейсу МН17. Це моральне послання перетворює пригодницький роман на політичне висловлювання, таке необхідне у світі постпреди, й у хмарі пропагандистської брехні, що оточує брудну війну Росії в Україні.

Сергій Медведєв,

істрик, журналіст, телеведучий

 

Яндекс.Метрика