Яндекс.Метрика
Видавництво КСД >>

Велика книга притч

155 грн.

Велика книга притч

Прекрасно ілюстроване видання, що стане окрасою вашої бібліотеки!

Притча – це багатовікова людська мудрість, закріплена досвідом та подіями й виражена словами. Притчі завжди спонукають людину до роздумів, творення, пізнання існуючих законів світобудови. Видання прикрасить і доповнить домашню бібліотеку, а також стане чудовим подарунком для тих, хто небайдужий до великої сили слова.

Книга містить притчі різних народів та культур:

  • Індійські притчі
  • Буддистські притчі
  • Дзенські притчі
  • Даоські притчі
  • Перські притчі
  • Християнські притчі

«Притчі дійсно витримали випробування часом і сповнилися мудрості сторіч. Кожна притча може чогось навчити, у кожній закладено певний життєвий урок. Тому подібні оповідки з давніх-давен переходили від однієї людини до іншої: від батька до сина, від учителя до учня. Написані просто та зрозуміло, притчі здатні відкрити очі на дійсно важливі речу й дати підказку, як слід діяти в тій чи іншій ситуації. Німецький письменник Карл Іммерман наголошував, буцімто «повчання швидше сягне розуму, якщо вкласти його в коротке оповідання, аніж у довгу проповідь». А середньовічний східний мудрець Абу-аль-Фарадж називав притчі «оповідками, що збадьорюють розум і звільняють серце від горя й туги», «цілющим зіллям, що лікує розбиті серця, провідною зіркою для тих, хто полюбляє напучування, і найліпшим другом для поціновувачів дотепів та гумору».
У житті немає нічого вічного — все минається із плином часу, і тільки притчі залишаються, набуваючи ще більше глибинного змісту, розширюючись новими тлумаченнями. Такі оповідки загачують наше розуміння світу, визначаючи, що є головним, а чого варто позбутись як швидкоплинного непотребу. А ще притчі допомагають подивитися на звичні речі під новим кутом і помітити дещо важливе, чого раніше ми не помічали. Саме завдяки цим стислим історіям нам стає доступною неминуща мудрість поколінь, котра робить нас гідними людьми, які крокують життєвими стежинами з високо піднесеною головою…
»

Яндекс.Метрика