Яндекс.Метрика
видавництво МАХАОН-УКРАЇНА >>

Велика шкільна енциклопедія

164 грн.

Велика шкільна енциклопедія

Переглянь цю книжку, а потім уважно і неквапливо прочитай. У цій яскраво ілюстрованій енциклопедії просто, доступно й цікаво розповідається про складні речі – про далекі зорі та галактики, про походження Землі, про життя дикої природи, винаходи та відкриття, загадки історії та багато-багато іншого. Кожний розділ енциклопедії починається зі списку тематичних запитань. Короткі відповіді на них юні ерудити знайдуть поруч, у колонці «Відповіді». Більш вичерпну інформацію вони здобудуть, уважно прочитавши весь розділ.

З цієї енциклопедії ти взнаєш багато нового. Дещо із цих знань не знають навіть твої батьки – у них тоді, коли вони були такими як ти, не було так багато книжок як у тебе. А багато чого в їх книжках не було взагалі. Але ти їм можеш розповісти те чого вони не знають, а може й не здогадуються. Ще більше можна розказати дідусям і бабусям. Я впевнений – вони будуть раді послухати тебе. А потім ти помітиш, що розповідаючи про прочитане ти краще запам’ятаєш те, що прочитав.

І ще запам’ятай – знання, це найкраще багатство, яке завжди з тобою. Його ти не забудеш і не загубиш, його ніхто в тебе не відніме, а пригодитися воно може в будь який час. Тому насолоджуйся читанням і здобувай знання — безцінний скарб, який завжди з тобою.

Яндекс.Метрика