Яндекс.Метрика
Видавництво КСД >>

Війна і міф. Невідома Друга світова

44 грн.

Війна і міф. Невідома Друга світова

В’ятрович Володимир

Відомі українські історики розвінчують міфи радянської пропаганди!

За 70 років, що минули від завершення Другої світової війни, чи ми дізналися всю правду про неї? Багато наших знань досі в полоні міфів, табу та пропаганди. У книжці — вибрані 50 сюжетів від 15 авторів. Робота істориків ґрунтується на довготривалих дослідженнях та опрацюванні розсекречених документів. Її результати свідчать: ці сюжети — міф. Дізнайтеся про них і ви.

Чи правда, що пакт Молотова-Ріббентропа був вимушеним кроком для СРСР? Чи завжди Радянський Союз був непримиренним противником нацистів? Чи правда, що українські націоналісти масово винищували євреїв під час війни, особливо у Львові та Бабиному Яру? Сталін узгоджував військові дії з Гітлером? Бандера був агентом спецслужб нацистів? Кримські татари масово дезертирували на початку війни? Співробітники Українського інституту національної пам`яті досліджують документи тієї доби та піднімають теми, на які ще 30 років тому боялися говорити навіть із рідними.

«Міфи про війну колишню стали зброєю у війні теперішній. Тому їх розвінчання важливе, щоб зрозуміти, як було насправді, побачити справжнє обличчя однієї з найбільших трагедій у нашій історії…» Володимир В’ятрович

Яндекс.Метрика